TITLE

DESCRIPTION

Spotkanie z koszykarzem Kacprem ,,Kacpą” Lachowiczem – 28.03.2017

gTRENING UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY Z KACPREM Kacper zaprezentował niesamowite umiejętności koszykarskie i sztukę panowania nad piłką. Udzielił nam również licznych instrukcji technicznych związanych z koszykówką. Spotkanie to wywarło na nas ogromne wrażenie i wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Wielokrotnie na naszych twarzach widniała: radość, zachwyt i podziw. W wielu z nas rozbudził ukryty potencjał i zainteresowanie tą dyscypliną sportową.   Relacja Stefka, naszego ucznia ze szkoły z Legionowa: We wtorek 28 marca do szkoły w Jabłonnie przyjechał trener indywidualny polskich koszykarzy, a równocześnie współprowadzący ,,Marcin Gortat Camp” (coroczne treningi dla dzieci i młodzieży), Kacper ,,Kacpa” Lachowicz. Na spotkanie z nim, do Jabłonny, udała się klasa III, V i VI. Na początku kilkoro uczniów naszej klasy wraz z częścią klasy V uczestniczyła w treningu poprowadzonym przez Pana Lachowicza. Trening zawierał głównie gry i ćwiczenia ogólnorozwojowe. Nie zabrakło też ćwiczeń doskonalących panowanie nad piłką do koszykówki. Po treningu do osób, które ćwiczyły, dołączyła reszta klasy szóstej i piątej i cała klasa trzecia. Wszyscy uczniowie (wraz z uczniami z Jabłonny) udali się do sali gimnastycznej, gdzie odbyło się spotkanie z panem Kacprem. Tym razem trener opowiadał o tym, że nie wolno nigdy się poddawać, że nie powinno się skreślać swoich szans przed spróbowaniem czegoś i o tym, że trzeba wierzyć w swoje umiejętności. Spotkanie prowadzone było z poczuciem humoru, ale zawierało także wiele mądrych i poważnych stwierdzeń. Okazało się, że pan Kacper jest bardzo miłym, zabawnym i pozytywnym człowiekiem. Myślę, że spotkanie z taką osobą wszyscy będą bardzo dobrze wspominać.  Autor: Stefek K.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress