TITLE

DESCRIPTION

NTV- telewizja nastolatków

W poniedziałek 5 października 2015 cała klasa IV poszła do ratusza w Legionowie na spotkanie z „NTV- telewizja nastolatków”. Wszystkich gorąco powitał prezenter Michał i zapoznał każdego z operatorami dźwięku, kamery i obrazu (czyli osobami odpowiedzialnymi technicznie za powstawanie filmów, programów). Prowadzący dla zobrazowania produkcji filmu pokazał  jeden z najbardziej znanych w sieci prank (z języka angielskiego – figiel, psikus) czyli „Chris Pratt Dinosaurs Prank (SA Wardega)”. Potem Michał dał każdemu wychowawcy „bilety szczęścia”. Z naszej klasy „bilet szczęścia” miała Hania. Każdy był innego koloru. Rozpoczął się pokaz „magii w telewizji”. Pierwsze osoby z biletami szczęścia udawały pogodynki. Mieli trudne zadanie do wykonania. Musieli pokazać prognozę pogody przy użyciu „green screen-nu” ( technika obróbki obrazu, polegająca na zamianie tła o w miarę jednolitym kolorze). Wszystkim pogodynkom poszło wyśmienicie! Inne osoby udawały komentatorów sportowych.  Musiały poczuć emocje towarzyszące meczowi piłki nożnej. Ufff było gorąco!!  W kolejnej zabawie uczestnicy musieli przeprowadzić wywiad z Justinem Bieberem (odpowiedzi piosenkarza i jego fotografia pochodziły z prawdziwego wywiadu). Było tak zabawnie, że wszyscy na sali wybuchali śmiechem.  Kolejni zawodnicy zrobili furrorę w reklamie dziwacznych produktów takich jak np. klapki dla osób z dwoma prawymi nogami czy trójkątna piłka. Odbyło się jeszcze szukanie talentów u dzieci – było ich wiele :-).      

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress