TITLE

DESCRIPTION

MIEJSKI FESTIWAL MŁODYCH TALENTÓW 2017 – wyniki eliminacji

19 września odbyły się eliminacje IX Miejskiego Festiwalu Młodych Talentów pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowa. Do udziału w tegorocznych eliminacjach zgłosiło się 62 wykonawców z wszystkich legionowskich placówek oświatowych. Komisja w składzie: Małgorzata Luzak (radna Rady Miasta Legionowo), Grażyna Wesołowska (nauczyciel ZSO nr 2), Jerzy Młynarz (muzyk, Miejski Ośrodek Kultury) oraz Natalia Lipińska (przedstawicielka młodzieży) po wysłuchaniu prezentacji wszystkich młodych talentów wyłoniła laureatów, którzy wezmą udział w koncercie finałowym. Pragniemy poinformować, że uczennica klasy 6, Małgosia została laureatką IX Miejskiego Festiwalu Młodych Talentów i wystąpi w koncercie finałowym. Małgosiu serdecznie Ci gratulujemy !

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress