TITLE

DESCRIPTION

Europejski Dzień Języków Obcych

fluencymc-2 20160928_101152_resizedW środę 28 września wraz z uczniami z klasy 6 i panią Hanną udaliśmy się na warsztaty z języka angielskiego z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych. Były to naprawdę wyjątkowe warsztaty ponieważ prowadził je Jason R. Levie znanany na całym świecie jako Fluency MC. Podczas warsztatów w sposób zabawny i stymulujący uczniowie ćwiczyli język angielski. Jason bezpośrednio współdziałał z uczniami wykorzystując piosenki i filmy, które stworzył specjalnie dla uczących się angielskiego. Jego utwory znaleźć można na You Tube. Warsztat miał na celu motywować dzieci do nauki języka oraz pomagać im w budowaniu umiejętności komunikacyjnych, których potrzebują, aby znać dokładne i biegle język.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress